Electrojet Hi200 Inkjet Kodlama Cihazı

Termal Inkjet Kodlama Cihazı

Electrojet Hi200 akıllı mürekkep püskürtmeli yazıcı, yeni yazılım işletim arayüzünü uyarlar, MODBUS ve diğer standart endüstriyel protokolleri destekler, gelişmiş yazılım müşteri taleplerine göre özelleştirilebilir, Endüstri 4.0 gereksinimlerini karşılar, harici alarm ışıkları standarttır…

Electrojet Hi200

Broşürü İndir

Whatsapp Destek Hattı

Bize Yazın

Endüstri Uygulamaları

Electrojet Hi200 akıllı mürekkep püskürtmeli yazıcı, yeni yazılım işletim arayüzünü uyarlar, MODBUS ve diğer standart endüstriyel protokolleri destekler, gelişmiş yazılım müşteri taleplerine göre özelleştirilebilir, Endüstri 4.0 gereksinimlerini karşılar, standart aksesuar olarak harici alarm ışıkları, farklı senaryolara uygundur Üretim hatlarının veya ürünlerin baskı kafası ısıtma işlevi, zorlu ortamlarda istikrarlı performans sağlar.

Galeri
Bizimle İletişime Geçin
  Teknik Özellikler
  Renkli Dokunmatik Ekran Kısa operasyon arayüzü, metnin herhangi bir konuma manuel olarak sürüklenmesini ve bırakılmasını destekler ve içerik daha çeşitlidir, bu da kullanıcıların düzenlemesini kolaylaştırır.
  IP65 Koruması Tamamı 316 paslanmaz çelik IP65 oranı
  Sarf malzemeleri Sarf malzemesi kullanımının gerçek zamanlı izlenmesi ve sarf malzemelerinin değiştirilmesi için zamanında hatırlatmalar.
  Otomatik Temizleme Otomatik temizleme fonksiyonu, püskürtmeyi başlatma ve püskürtmeyi durdurma sırasında nozül ve oluğun temiz olmasını sağlar ve ayrıca makine tekrar açıldığında mürekkep akışının düzgün olmasını sağlar.
  Yazı tipi 5×5, 7×5, 9×7, 12×10, 16×12, 24×18 ve 32×24
  Baskı Hızı 306 m/dak’ya kadar (5×5 nokta vuruşlu)
  Atış mesafesi 30 mm’ye kadar
  Elektrik Güç Kaynağı 220VAC ± %10
  Donanım yapılandırması Standart olarak 1.4GHz CPU frekansına sahip 4 çekirdekli işlemci, 1G RAM ve 8G depolama alanı kullanır.
  Standart Protokol MODBUS endüstri standardı protokolü benimsenmiştir ve diğer endüstriyel ekipmanlara bağlanmak için uygundur.
  Hidrolik sistem Daha az boru ve konektör içeren modüler mürekkep devresi tasarımı stabiliteyi artırır ve sarf malzemelerinden tasarruf sağlar.
  İçeriği yazdırma Üretim tarihi, parti numarası, logo, son kullanma tarihi, Jülyen tarihi, vardiya, barkod, rastgele kod
  Mürekkep Kolaylaştırma Algılaması Oluk tüpü mürekkep akışı algılama işlevi, mürekkep akışı sorunları durumunda yazıcının püskürtmeyi otomatik olarak durdurabilmesini sağlar.
  Baskı hattı 4 satıra kadar (7×5 nokta vuruşlu)
  Baskı Yüksekliği 1,8 mm – 15 mm
  Çevresel Gereklilikler Ortam Sıcaklığı: – 5°C – 45°C
  Ortam Nemi: %30 – %95 yoğunlaşmayan