ELECTROJET HAKKINDA

Kalıcı çözümler üretmeye odaklıyız!

Kreatif çözümler üreten genç, hızlı , çalışkan ve teknik servis kökenli  bir ekibiz ,  Avrupa ve Güney Asya’dan iş ortaklarımızın da desteği ile inkjet kodlama alanında Türkiye’nin yükselen ve güvenilen tedarikçisi olmayı başarabildik.

Dünya genelinde 65 ülkede İspatlanmış ve yüksek performans ürünü inkjet kodlama üreticileri olan  Rynan ve Hipack firmalarının  Türkiye Ana Distribütörüyüz.

İnkjet kodlama makinalarımızın tüm sarf malzemelerinin tedariğini dünyanın sayılı üretecilerinden Mylan Group firmasından yapmaktayız.

Hizmetini vermiş olduğumuz bu ürünler ile  ülkemizin üretim zincirinde  pay sahibi olmaktan gurur duyuyoruz.

Satışını yaptığımız tüm ürünler Türkiye’de bir çok firma da sorunsuz olarak çalışmaktadır. İnkjet Kodlama cihazlarının kesintisiz çalışmasını sağlamak için teknik servis hizmetlerimize önem vermekteyiz.

MÜŞTERİLERİMİZDEN ÇOK ŞEY ÖĞRENDİK

Bizi Daha

Yakından Tanıyın

Electrojet , teknolojiyi seven, dürüstlüğü iş ilkesi değil hayat ilkesi olarak kabul etmiş, empati yeteneği yüksek  deneyimli ama denemeyi daha çok  seven kişiler tarafından kurulmuştur.

Bilginin paylaşıldıkça büyüyen ender şeylerden biri olduğuna olan inancımız ile müşterilerimiz için samimi bir dost olma ilkemiz kurumsallaşma aşamasında da kaybetmediğimiz önemli özelliklerden biri olarak  kalmıştır ve kalmaya  devam edecektir.

Selvinaz Karabeyin

Satış Destek Uzmanı

selvi@electrojet.com.tr

Mustafa Ayazoğlu

Teknik Servis Uzmanı

mustafa@electrojet.com.tr

Selçuk Alptekin

Satış Uzmanı

selcuk@electrojet.com.tr

Özkan Akşehirlioğlu

Satış Uzmanı

ozkan@electrojet.com.tr

Emre Kegal

Teknik Servis Uzmanı

emre@electrojet.com.tr

Kubilay Kocaman

Teknik Servis Uzmanı

servis@electrojet.com.tr