Skip to main content

HAKKIMIZDA

Electrojet Kodlama ve Etiketleme Sistemleri

Bilginin paylaşıldıkça büyüyen ender şeylerden biri olduğuna olan inancımız ile müşterilerimiz için samimi bir dost olma ilkemiz kurumsallaşma aşamasında da kaybetmediğimiz önemli özelliklerden biri olarak kalmıştır ve kalmaya devam edecektir.

Electrojet Ekibi

Kalıcı Çözümler Üretmeye Odaklıyız!

Kreatif çözümler üreten genç, hızlı , çalışkan ve teknik servis kökenli  bir ekibiz ,  Avrupa ve Güney Asya’dan iş ortaklarımızın da desteği ile inkjet kodlama alanında Türkiye’nin yükselen ve güvenilen tedarikçisi olmayı başarabildik.

Dünya genelinde 65 ülkede İspatlanmış ve yüksek performans ürünü inkjet kodlama üreticileri olan  Rynan ve Hipack firmalarının  Türkiye Ana Distribütörüyüz.

İnkjet kodlama makinalarımızın tüm sarf malzemelerinin tedariğini dünyanın sayılı üretecilerinden Mylan Group firmasından yapmaktayız.

Hizmetini vermiş olduğumuz bu ürünler ile  ülkemizin üretim zincirinde  pay sahibi olmaktan gurur duyuyoruz.

Satışını yaptığımız tüm ürünler Türkiye’de bir çok firma da sorunsuz olarak çalışmaktadır. İnkjet Kodlama cihazlarının kesintisiz çalışmasını sağlamak için teknik servis hizmetlerimize önem vermekteyiz.

Bizi Daha

Yakından Tanıyın

Electrojet , teknolojiyi seven, dürüstlüğü iş ilkesi değil hayat ilkesi olarak kabul etmiş, empati yeteneği yüksek deneyimli ama denemeyi daha çok seven kişiler tarafından kurulmuştur.