Telefon: +90 212 438 44 84
Bizi Takip Edin:

Teknik Servis

Electrojet Teknik Servis Hizmeti

Electrojet Teknik Servis Hizmeti

İhtiyaç duyduğunuz kodlama çözümleri ile başlayan birlikteliğimiz, satış sonrası hizmetler ile destekleyeceğimiz uzun vadeli bir yolculuğun ilk adımları olacaktır.

İhtiyacınıza yönelik özel çözümleri de içeren ürünlerimiz, stoklu yedek parça ve kaliteli servis desteğimiz ile hattınızdaki inkjet kodlama cihazınızın ömrünü arttırırken, performansını en üst seviyede tutacaktır.

Üretim hattınızdaki ürün kodlamayı gerçekleştiren bu cihazlar, bu kadar önemli olan bir ürünün servisinin de mutlaka bu konuda eğitim almış ve periyodik olarak eğitimler almaya devam eden, teknik becerileri yüksek, kaliteli yedek parçalar ile donatılmış ekipmana sahip, hızlı ve güvenilir servis veren ekipler tarafından yapılması gereklidir. Bu konuda en doğru adres ise Electrojet Teknik Servis ekibi olacaktır.

Cihaz bakımı, sorunsuz ve uzun çalışma ömrü için gereklidir.İnkjet Kodlama cihazları için yapılan  periyodik bakımlar, pahalı onarımlar yapmanızı önler. Detaylı bakım cihazların daima en yüksek verimle çalışmasını sağlar. Bu bağlamda en iyi çalışma koşullarının mevcut olmasının garanti altına alınması gerekir.

15 Yıllık Teknik Servis Tecrübemiz ile 7/24 Siz Değerli Müşterilerimizin Hizmetinizdeyiz.

Adres

Kemerburgaz Cad. No:164/B Kağıthane/İST

İrtibat Bilgileri

+90 212 438 44 84
info@electrojet.com.tr

Bizi Takip Edin
© Copyright 2018 electrojet.com.tr. | Tüm Hakları Saklıdır.