Telefon: +90 212 438 44 84
Bizi Takip Edin:

Hakkımızda

Biz Kimiz;

Biz ELECTROJET Olarak;  Yaklaşık 15 Yıldır Kodlama ve Etiketleme Sektörün de Hizmet Vermiş; Genç, Dinamik, Müşteri Odaklı Çalışan,Sürekli Kendini Geliştiren ve Emin Adımlarla Kendimizi Bilerek Büyüyen Bir Ekibiz…

 

Çalışma  Stilimiz;

Satışını Gerçekleştirdiğimiz Makinelerin Tamamı; Üretimi veya İmalatı Olan İşletmelerde Çalışmaktadır..Üretimdeki Duraksamaların Ciddi İş Kaybına Yol Açtığının Çok İyi Biliyoruz ve Bunun Farkın da Olarak Müşterilerimize Satış Sonrası Servis Desteğini En Üst Seviye de Vermekteyiz..Samimi Bir Şekilde İfade Edelim Bizim İçin Vermiş Olduğumuz Hizmetin Karşılığı; En Az Ücret Kadar Sizin Memnuniyetinizdir.

Müşteri İlişkileri;

“Ticarette Güven Esastır”  Yaptığımız İş Gereği; Müşterilerimizin Bize,Bizim Müşterilerimize Güvenmemiz Gerekiyor..Biz ELECTROJET Olarak Çalıştığımız Firmalarla İlişkilerimizi “GÜVEN”  üzerine  Yürütürüz.

Farkımız;

Bizim Önceliğimiz Hizmet Vermiş Olduğumuz Müşterilerimize En Hızlı ve Verimli Servis Desteğini Sağlamaktadır. Bizleri Electrojet Yapan Satışını Gerçekleştirdiğimiz Cihazlara Verdiğimiz Hızlı Servis Hizmetidir.

Adres

Kemerburgaz Cad. No:164/B Kağıthane/İST

İrtibat Bilgileri

+90 212 438 44 84
info@electrojet.com.tr

Bizi Takip Edin
© Copyright 2018 electrojet.com.tr. | Tüm Hakları Saklıdır.